AktualnościWażne

Opiekuńcza Polska

Przedstawiliśmy Wam dzisiaj w Warszawie koncepcję #OpiekuńczaPolska. Sprawiedliwa społecznie Polska, w której to człowiek jest na pierwszym miejscu – tak będzie wygadać nasz kraj po wygranych wyborach.
„W Inicjatywie Polska wierzymy, że dobre państwo to państwo oparte na usługach publicznych, które wie jak i komu pomagać, które nie zostawia najsłabszych” – mówiła nasza przewodnicząca Barbara Nowacka w czasie konwencji.
Dziękujemy naszym członkiniom i członkom, którzy jak zwykle licznie stawili się w Warszawie na konwencji. Cieszymy się, że głos podczas wydarzenia zabrali również liderki i liderzy partii koalicyjnych – Donald Tusk (Platforma Obywatelska), Adam Szłapka (Nowoczesna) oraz Urszula Sara Zielińska (Partia Zieloni). Współpraca opozycji ma sens, co pokazujemy jako #KoalicjaObywatelska każdego dnia, podejmując wspólne działania z myślą o Polkach i Polakach.
O współpracę partii demokratycznej opozycji apelowała na Konwencji nasza przewodnicząca Barbara Nowacka – „tu mój wielki apel do wszystkich panów liderów, żeby przestali się kłócić. Żeby wygrać wybory trzeba maksymalizować szanse i minimalizować ryzyko. Co maksymalizuje szanse wygranej? Silna, wspólna demokratyczna lista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *